>

Skocz do zawartości

Tatuaże

• Zamknięty Temat jest zamknięty
636 odpowiedzi w tym temacie

#561 CVDILLVC

• skreslony na forumku skreslony w zyciu

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 17:30

zrobie sobie kutasa na kutasie, orginalnie

#562 DARO

• back.

• Użytkownik
  • Miejscowość:Wyspy Brytyjskie, nie?

Napisano 23/06/2013 - 17:38

ja mam zamiar zrobić sobie dziarę MOB i B.L.O.OD na brzuchu. A tak na poważnie, po ukończeniu 18 lat mam zamiar sobie zrobić dziarę która zaczyna się na klatce piersiowej (lewa albo prawa strona) i kończy na szyi, tyle, że właśnie wiem iż jest problem z tatuażami na szyi, dlatego prawdopodobnie skończyłbym gdzieś na początku szyi, aby tatuaż można było zakryć.

#563 Burton

• such prestige

• Główny administrator
  • Miejscowość:Kielce/Kraków

Napisano 23/06/2013 - 18:12

A gdzie to JP, ma czole?

Nie, tam jest "JEBAĆ SĄD".

Co to buractwa i tak dalej... To akurat nie jest buractwo, jak wychował byś się wśród innych osób niż się wychowujesz, to też byś tak uważał... Policja nie jest w cale taka dobra jak ludzie myślą... Potrafią napierdalać za darmo, latarkami, skutych ludzi... Na prawdę.(...) Tylko polska jest jeszcze tak zacofana że kojarzy tatuaże z kryminalistami....

A z kim ma się kojarzyć tatuaż JP? Poza tym, nigdy zachowanie policji nie jest bezpodstawne. Nie wciśniesz mi kitu, że sobie szedłeś po chodniku, a tu podjeżdża radiowóz, skuwają cię i zaczynają napierdalać latarkami. : D

Użytkownik Burton edytował ten post 23/06/2013 - 18:16

#564 morświnek

• Florencia 13

Napisano 23/06/2013 - 18:26

A z kim ma się kojarzyć tatuaż JP? Poza tym, nigdy zachowanie policji nie jest bezpodstawne. Nie wciśniesz mi kitu, że sobie szedłeś po chodniku, a tu podjeżdża radiowóz, skuwają cię i zaczynają napierdalać latarkami. : D

Ale jak ty kogoś pobijesz to już masz przejebane.

#565 Burton

• such prestige

• Główny administrator
  • Miejscowość:Kielce/Kraków

Napisano 23/06/2013 - 18:31

Policjant też ma przejebane jak użyje siły bez powodu.

#566 baQ

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 18:43

Policjant też ma przejebane jak użyje siły bez powodu.

Sorry Burton ale nie zawsze. XDDDDDDDDDDDDDD

Pierdolicie, że tribale są słabe e tam gówno prawda. Nie mówcie tak bo mi smutno będzie. Na przykład Moksa są kozackie.

//Dołączona grafika

Te od barków kończące się na przedramionach. Ja się jaram czymś takim i sam bym chętnie za jakiś czas to zrobił.

Użytkownik baQ edytował ten post 23/06/2013 - 18:44

#567 levinsky

• mob.

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 18:44

No ale przecież nie użyją mózgu i nie zgłoszą tego nigdzie, wydziarają sobie za to JP na klacie.

#568 Arczir

• daleko

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 18:48

jp na lewej piersi w sercu zawsze

#569 Punol

• Panda

• Zbanowany

Napisano 23/06/2013 - 18:50

Co myślicie o tatuażu związanym z klubem? :)

#570 sanrajs

• first of all ima boss

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 18:51

Sorry Burton ale nie zawsze. XDDDDDDDDDDDDDD

Pierdolicie, że tribale są słabe e tam gówno prawda. Nie mówcie tak bo mi smutno będzie. Na przykład Moksa są kozackie.

//Dołączona grafika

Te od barków kończące się na przedramionach. Ja się jaram czymś takim i sam bym chętnie za jakiś czas to zrobił.

mało to ma wspólnego z rdzennym tribalem, rękawy wyglądają jeszcze przyzwoicie, natomiast takie typowo tribalaste gówno to wioska jak stąd na Haiti.

#571 Pawlik

• juz nie potrzebuje 7ziko

• Zasłużony
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23/06/2013 - 19:02

ja mam zamiar zrobić sobie dziarę MOB i B.L.O.OD na brzuchu. A tak na poważnie, po ukończeniu 18 lat mam zamiar sobie zrobić dziarę która zaczyna się na klatce piersiowej (lewa albo prawa strona) i kończy na szyi, tyle, że właśnie wiem iż jest problem z tatuażami na szyi, dlatego prawdopodobnie skończyłbym gdzieś na początku szyi, aby tatuaż można było zakryć.

cie kierwa bierzesz najbardziej bolesny fragment ciala na tatuowanie. odwaznie jak na pierwsze dziabanie

#572 Hiroya

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 19:17

Bo prawa ręka to na pewno nie tribal, lewej nie widzę dokładnie ale tam są tylko jakieś akcenty które można powiązać z tribalem.

Co do samego tatuażu, jak Wam sie coś podoba przez całe życie to jest duże prawdopodobieństwo że do jego końca Wam sie to nie znudzi- a to takie prace powinni sobie robić ludzie, nie jakieś gówno obecnie popularne na świecie. Dla przykładu, powiedzmy że faza na pedobera jeszcze trwa, ktoś sobie go wydziara bo chce być modny, fajny i zabawny- wzór mu sie też bardzo podoba no ale co za 5 lat jak przestanie być juz modny ? co za 15 lat jak już nikt nie będzie pamiętał czym był pedober ? wtedy pójdzie cover albo laser...
Ja mam smoka na klacie i barku, jebie mnie że to nie oryginalne i że to już przejedzony motyw, nie zrobiłem go dla kogoś tylko dla siebie, bo kocham klimaty fantasy i wiem że za 20 lat ciągle będę z niego dumny, dlatego też wydaje mi się że kierowanie sie czyimś zdaniem na temat wzoru jest głupotą bo za X lat to Wy go będziemy ciągle nosili na ciele a nie inni- takie jest moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.

Co do tatuaży, co powiecie na cały tekst piosenki na żebrach? Od pachy po biodro? Pisane pismem kaligraficznym. W późniejszym czasie planuję sobie walnąć rączkę pierwszego dziecka, a nóżkę drugiego na cyckach, a pod nimi imiona z datami narodzin.

Mam podobny pomysł, jak moja dziewczyna będzie już moją żoną i urodzi mi dziecko to jej dłoń wytapetuje sobie na prawej łopatce a dziecka na lewej( tylko poczekam kilka lat aż podrośnie żeby mieć wielkościowo dłoń matki (bardzo mała ;p )) chodzi o zaprojektowanie tego tak by obie dłonie dawały wrażenie skrzydeł na plecach- no ale to już robota tatuażysty :)

#573 Guest_Cytrus_*

• Gość

Napisano 23/06/2013 - 19:20

Jeśli JP to tylko na łydce.

#574 sanrajs

• first of all ima boss

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 19:54

Jeśli JP to tylko w odbycie.

#575 Kr1s

• dzik i wons

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 19:55

flaga Polski na lewym ramieniu.

#576 Guest_Cytrus_*

• Gość

Napisano 23/06/2013 - 20:17

http://25.media.tumb...cd26fo1_500.png

What do you think guys?

Użytkownik Cytrus edytował ten post 23/06/2013 - 20:18

#577 Hiroya

• Użytkownik

Napisano 23/06/2013 - 20:26

http://25.media.tumb...cd26fo1_500.png

What do you think guys?

Spoko Tribal xD

#578 Flaming

• Tego nie da ogarnąć się już

• Użytkownik Premium

Napisano 23/06/2013 - 20:37

Co myślicie o tatuażu związanym z klubem? :)

roznie, w niektorych miastach moga ci upierdolic reke z tatuazem badz niezle cie skasowac ale jezeli ktos lata w ekipach przez pol zycia to wiadomo ze nie bedzie sie hamowal - czesc jego zycia

#579 DARO

• back.

• Użytkownik
  • Miejscowość:Wyspy Brytyjskie, nie?

Napisano 23/06/2013 - 21:20

cie kierwa bierzesz najbardziej bolesny fragment ciala na tatuowanie. odwaznie jak na pierwsze dziabanie

mówisz? właśnie słyszałem, że boli ale na prawdę mi się to wkręciło tam.

#580 Uliseh

• Użytkownik
  • Miejscowość:wuwua, praga płd.

Napisano 23/06/2013 - 21:26

burton, blagam bo bk z ciebie w tym aspekcie szeroka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych